06:00
-
|
Λας Βέγκας Λάιτς
Ρεάλ Μέριλαντ Μόναρκς
|
|
|
06:00
-
|
Τεγκαβατζάρο Μιγιαζάκι
Βεέρτιεν Μίε
|
|
|
06:00
-
|
Σερέσο Όσακα (Γ)
Νοτζίμα Στέλα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Νουμάζου
Φουκουσίμα Γιουν.
|
|
|
07:00
-
|
Μπάουμπλιτζ Ακίτα
Ναγκάνο Παρσίρο
|
|
|
07:00
-
|
Γκρούλα Μοριόκα
Φουτζιέντα
|
|
|
07:00
-
|
Ιμαμπάρι
Μαρουγιάσου Οκαζάκι
|
|
|
07:00
-
|
Νάρα Κλαμπ
Μπιουάκο Σίγκα
|
|
|
07:00
-
|
Ρέινμιρ Αομόρι
Τόκιο Μουσασίνο
|
|
|
07:00
-
|
Ριούτσου Κεϊζάι
Χόντα Λοκ
|
|
|
07:00
-
|
Σόνι Σεντάι
Βέρσπα Όιτα
|
|
|
07:00
-
|
Βεγκάλντα Σεντάι (Γ)
Αλμπιρέξ Νιγκάτα (Γ)
|
|
|
07:00
-
|
Βανράουρε
Κομπαλτόρε Οναγκάουα
|
|
|
07:00
1309
|
Ροάσο Κουμαμότο
Μίτο Χόλιχοκ
|
|
|
07:00
2450
|
Σάνσαϊν Κοστ
Νόρθερν Φιούρι
|
|
|
07:30
-
|
Μέιτλαντ
Λάμπτον Τζάφας
|
|
|
07:30
2587
|
Βαλεντάιν Φοίνιξ
Άνταμστάουν Ρόζεμπουντ
|
|
|
07:30
2588
|
Νιούκαστλ Ολίμπικ
Μπροντμεντόου Μάτζικ
|
|
|
08:00
-
|
Γκιράβανς Κιτ.
Γκάμπα Οσάκα U23
|
|
|
08:00
1310
|
Κασίμα Άντλερς
Σεντάι
|
|
|
08:00
1311
|
Ναγκόγια
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
08:00
1312
|
Καματάρε Σανούκι
Βεντφορέτ Κόφου
|
|
|
08:00
1313
|
Ματσουμότο Γιαμάγκα
Φουκουόκα
|
|
|
08:00
1314
|
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
Μοντ. Γιαμαγάτα
|
|
|
08:00
1315
|
Όιτα Τρίνιτα
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
|
|
|
08:00
1316
|
Τοτσίγκι
Μασίντα Ζέλβια
|
|
|
08:00
1317
|
Γιοκοχάμα
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
08:00
1318
|
Ζβάιγκεν Καναζάβα
Τοκουσίμα Βόρτις
|
|
|
08:00
1319
|
Ίντσεον Γιουν.
Ουλσάν HD
|
|
|
08:00
1320
|
Γκιμτσεόν Σανγκμού
Τζετζού Γιουνάιτεντ
|
|
|
08:00
2300
|
Μονάρο Πάνθερς
Τουγκερανόνγκ
|
|
|
08:00
2301
|
Κούμα Τάιγκερς
Κανμπερα Ολύμπικ
|
|
|
08:00
2302
|
Καμπέρα
Γουόντεν Γουέστον
|
|
|
08:00
2443
|
Χακόα Σιδνεϊ
Απία Λιχάρντ Τάιγκερς
|
|
|
08:00
2444
|
Γόλονγκονγκ Γουλβς
Μαρκόνι Στάλιονς
|
|
|
08:00
2453
|
Μέλμπουρν Νάιτς
Μπουλίν Λάιονς
|
|
|
08:30
2451
|
Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα
Αντέλαϊντ Κόμετς
|
|
|
08:45
-
|
Αδελαΐδα Γιουν. ΙΙ
Στούρτ Λάιονς
|
|
|
09:00
1321
|
Καβασάκι
Σιμίζου
|
|
|
09:00
1322
|
Σαγκάν Τοσού
ΦΚ Τόκιο
|
|
|
09:00
2454
|
Σάουθ Μέλμπουρν
Άβοντεϊλ
|
|
|
09:00
2455
|
Χεϊντέλμπεργκ Γιουνάιτεντ
Κίνγκστον Σίτι
|
|
|
10:00
1323
|
Χιροσίμα
Σερέσο Όσακα
|
|
|
10:00
1324
|
Σεούλ
Τζέονμπουκ
|
|
|
10:00
1325
|
Ποχάνγκ
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
|
|
10:00
2452
|
Δυτική Αδελαΐδα
Αδελαίδα Ολύμπικ
|
|
|
10:30
-
|
Σίτιζεν
Μουτουάλ
|
|
|
10:30
-
|
Νταμπλ Φλάουερ
Σαουθ Τσάινα
|
|
|
10:30
-
|
Ίστερν Ντίστρικτ
Χόι Κινγκ
|
|
|
10:30
-
|
Ρεσούρσις Καπιτάλ
Λίπερ
|
|
|
10:30
-
|
Γονγκ Τάι Σιν
Χόνγκ Κόνγκ ΦΚ
|
|
|
10:30
-
|
Σάτιν
Κουν Τόνγκ
|
|
|
10:30
-
|
Βαντσάι
Τούνγκ Σίνγκ
|
|
|
10:30
-
|
Γουίνγκ Γι
Σαν Χέι
|
|
|
10:30
1172
|
Νταλιάν Τράνσεντενς
Σενζέν Χονγκζουάν
|
|
|
10:30
1326
|
Μπεϊζίνγκ Ρενέ
Γκουανγκτσού Εβεργκράντε
|
|
|
11:00
-
|
Φορέστα Σουσεάβα
Στίντα Μιροσλάβα
|
|
|
11:00
-
|
Λουτσεαφάρουλ Οραντέα
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
|
|
11:00
-
|
Σπορτούλ Σνάγκοβ
Μιοβένι
|
|
|
11:00
-
|
Κάγια
Νταβάο Αγκουίλας
|
|
|
11:00
1327
|
Βίσελ Κόμπε
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
11:00
1328
|
Εχίμε
Κιότο Σανγκά
|
|
|
11:15
2471
|
Ουνέξ Ουνίκοφ
Βίσκοφ
|
|
|
11:15
2614
|
Ζλίνσκο
Χόντονιν
|
|
|
12:00
1329
|
Ανιάνγκ
Γκουανγκτζού
|
|
|
12:00
2303
|
Ουράλ ΙΙ
Νεφτεχίμικ
|
|
|
12:30
-
|
Ακαντέμικα Κλιντσένι
Χέρμανσταντ
|
|
|
13:00
-
|
Νόμε Κάλιου ΙΙ
Σάντος Τάρτου
|
|
|
13:00
-
|
Κουάνγκ Ναμ
Σονγκ Λαμ Νγκε Αν
|
|
|
13:00
-
|
Μάαρντου Λινάμεσκοντ
Λεβάντια Ταλίν ΙΙ
|
|
|
13:00
-
|
Θέσπα Κουσάτσου
FC Τόκιο U23
|
|
|
13:00
1330
|
Τιαντζίν Τιανχάι
Σανγκάη Σενχούα
|
|
|
13:00
1331
|
Ριτεριάι
Γιονάβα
|
|
|
13:00
1332
|
Βαλένθια
Λα Κορούνια
|
|
|
13:00
1333
|
Μπαρτσελόνα Β
Κάντιθ
|
|
|
13:00
2308
|
Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ
Τσελιάμπινσκ
|
|
|
13:00
2385
|
Ζνάμια Τρούντα
Ντολγκοπρίντι
|
|
|
13:00
2499
|
Μαγιόρκα
Μιράντες
|
|
|
13:00
2637
|
Θέλτα Βίγκο Β
Μαρμπέγια
|
|
|
13:00
2638
|
Φουενλαμπράδα
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
|
|
13:00
2640
|
Κορνεγιά
Σπόρτινγκ Χιχόν Β'
|
|
|
13:00
2643
|
Μπανταλόνα Φουτούρ
Ιθάρα
|
|
|
14:00
-
|
Μάουντ Κένυα Γιουνάιτεντ
Τούσκερ
|
|
|
14:00
-
|
Τάν Κουανγκ Νιχ
Τχαν Χόα
|
|
|
14:00
-
|
Σαμούτ Πράκαν Σίτι
Μπουριράμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Ναμ Ντιν
Χα Νόι
|
|
|
14:00
-
|
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
Οντένσε Q (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Πάτουμ Γιουνάιτεντ
Σουπανμπούρι
|
|
|
14:00
-
|
Σινγκτάρουα
Νέιβι ΦΚ
|
|
|
14:00
2309
|
Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε
Τορπέντο Μόσχας
|
|
|
14:00
2318
|
Ζόρκι Κράσνογκορσκ
Ντιναμό Μπρζανσκ
|
|
|
14:00
2319
|
Όρενμπουργκ ΙΙ
Μορντόβια Σαράνσκ
|
|
|
14:00
2320
|
Κολόμνα
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο
|
|
|
14:00
2324
|
Νόστα Νοβοτρόιτσκ
Βόλγα Ουλιανόβσκ
|
|
|
14:00
2386
|
Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ
Χίμικ Σβετλογκόρσκι
|
|
|
14:15
1338
|
Πρίμπραμ
Παρντουμπίτσε
|
|
|
14:15
1339
|
Βλασίμ
Βικτόρια Ζίσκοφ
|
|
|
14:15
1340
|
Ολίμπια Ράντοτιν
Ζνόιμο
|
|
|
14:15
1341
|
Βάρνσντορφ
Μας Ταμπόρσκο
|
|
|
14:15
1342
|
Χράντετς Κράλοβε
Οπάβα
|
|
|
14:15
1343
|
Φρίντεκ Μίστεκ
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
|
|
|
14:15
1344
|
Βιτκοβίτσε
Μπάνικ Σοκόλοφ
|
|
|
14:15
1345
|
Μπουντεγιόβιτσε
Τρίνετς
|
|
|
14:25
1346
|
Σεφν Ντρούιντς
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
|
|
14:30
-
|
Μπρίστολ Σίτι (Γ)
Άρσεναλ (Γ)
|
|
|
14:30
-
|
Μάντσεστερ Σίτι (Γ)
Έβερτον (Γ)
|
|
|
14:30
1173
|
Νέι Μονγκόλ
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν.
|
|
|
14:30
1182
|
Μέιζου Χάκα
Γουχάν Γιανγκτζέ
|
|
|
14:30
1184
|
Κανγκζού Μάιτι Λάιονς
Χινγιάνκ Τιασάν Λέοπαρντ
|
|
|
14:30
1185
|
Ζεζιάνγκ Γιτένγκ
Χεϊλόνγιανγκ Λάβα Σπρίνγκ
|
|
|
14:30
2645
|
Μπέρμιγχαμ Σίτι (Γ)
Ρέντινγκ (Γ)
|
|
|
14:30
2646
|
Λίβερπουλ (Γ)
Τσέλσι (Γ)
|
|
|
14:30
2647
|
Σάντερλαντ (Γ)
Γιόβιλ Τάουν (Γ)
|
|
|
14:35
-
|
Νέι Μονγκόλ
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν.
|
|
|
14:35
1347
|
Ντάλιαν Προ
Γκουιτσόου Χένγκφεν
|
|
|
14:45
1348
|
Έσμπιεργκ
Κέγκε
|
|
|
14:45
1349
|
Φρεντερίτσια
Βεντσάισελ
|
|
|
14:45
1350
|
Ροσκίλντε
Φρέμαντ Αμαγκέρ
|
|
|
14:45
1351
|
Νίκομπινγκ
Σκίβε
|
|
|
14:45
1352
|
Θίστιντ
Βέιλε
|
|
|
14:45
1353
|
Βίμποργκ
Μπράμπραντ
|
|
|
15:00
-
|
Θίκα Γιουνάιτεντ
ΑΦΚ Λέοπαρντς
|
|
|
15:00
-
|
Τσάινατ Χόρνμπιλ
Πράτσουαπ
|
|
|
15:00
-
|
Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ
Σουκοτάι
|
|
|
15:00
-
|
Γκρέβε (Γ)
Βέιλε (Γ)
|
|
|
15:00
1354
|
Σανγκάη Πορτ
Τσιανγκσού Σούνινγκ
|
|
|
15:00
1355
|
Πάρνου Βάπρους
Ταλίνα Κάλεβ
|
|
|
15:00
1356
|
Μέτα Λου
Σπάρτακς Τζουρμάλα
|
|
|
15:00
1372
|
Γκραντ Μποντό (Γ)
Κολμπότν (Γ)
|
|
|
15:00
2321
|
Σοκόλ Σαράτοφ
Χίμικ Άρσεναλ
|
|
|
15:00
2322
|
Ρότορ Βόλγκογκραντ ΙΙ
Αραράτ Μόσχας
|
|
|
15:00
2323
|
Βελές Μόσχας
Καζάνκα Μόσχας
|
|
|
15:00
2477
|
Αβάρτα
Γιάμερμπουγκτ
|
|
|
15:00
2627
|
Ανζί Μαχάτσκαλα 2
Μάσιουκ ΚΜΒ
|
|
|
15:00
2670
|
Μπάρλεμπεν
Πλάουεν
|
|
|
15:00
2672
|
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ
CFC Χέρτα
|
|
|
15:30
1357
|
Σπάρτα Ρότερνταμ
Έμεν
|
|
|
15:30
1358
|
Ταμπίνς Ρόβερς
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα (Σινγκ)
|
|
|
15:30
1359
|
Γουόριορς
Γκέιλανγκ
|
|
|
15:30
2619
|
Λοκομοτίβ Τιφλίδας
Τορπέντο Κουταΐσι
|
|
|
16:00
-
|
Βιτσζό (Γ)
Κόπαρμπεργκς Γκέτεμποργκ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Ελσίνκι (Γ)
Τούρκου (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Μέταλουργκ Λίπετσκ
Ζενίτ Πένζα
|
|
|
16:00
-
|
Ζενίτ Ίζχεβσκ
Ανζί Τζελενόντολσκ
|
|
|
16:00
1268
|
Τζένοα
Τορίνο
|
|
|
16:00
1360
|
Ουράρτου
Αραράτ Γιερεβάν
|
|
|
16:00
1361
|
Αλασκέρτ
Γκαντζασάρ
|
|
|
16:00
1362
|
Σιράκ
Πιούνικ Γερεβάν
|
|
|
16:00
1363
|
Χάμαρμπι
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
|
|
16:00
1364
|
Βάρναμο
Χάλμσταντ
|
|
|
16:00
2325
|
Πσκοβ-747
Σπαρτάκ Κοστρόμα
|
|
|
16:00
2326
|
Τορπέντο Βλάντιμιρ
Ντνεπρ Σμόλενσκ
|
|
|
16:00
2328
|
Τσερτανόβο
Μούρομ
|
|
|
16:00
2329
|
Λούκι Ενέργκια
Ντιναμό Αγίας Πετρουπολης 2
|
|
|
16:00
2330
|
Κούμπαν 2 Κράσνονταρ
Ανγκουσχτ Νάζραν
|
|
|
16:00
2332
|
Ακαντεμίγια Φουτμπόλα
Σπάρτακ Νάλτσικ
|
|
|
16:00
2593
|
Βιτσζό (Γ)
Κόπαρμπεργκς Γκέτεμποργκ (Γ)
|
|
|
16:00
2594
|
Πίτεα (Γ)
Χάμαρμπι (Γ)
|
|
|
16:00
2595
|
Κρίστιανσαντ (Γ)
Ρόσενγκαρντ (Γ)
|
|
|
16:00
2606
|
Βόλνα Πινσκ
Σλάβια Μοζίρ
|
|
|
16:00
2607
|
Γιόμο Κόσμος
Μπλακ Λέοπαρντς
|
|
|
16:00
2671
|
Χένεφ 05
Φριαλντενχόβεν
|
|
|
16:15
-
|
Γκορ Μαχία
Σοφαπάκα
|
|
|
16:15
1335
|
Καπάζ
Νέφτσι Μπακού
|
|
|
16:15
1336
|
Σουμγκαγίτ
Ζίρα
|
|
|
16:15
1337
|
Σάμπαϊλ
Σαμαξί
|
|
|
16:30
-
|
Μάρτιν Λεντέσμα
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
|
|
|
16:30
2563
|
Περσέλα Λαμονγκάν
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
|
17:00
-
|
Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος
|
|
|
17:00
-
|
Άρης
Πανσερραϊκός
|
|
|
17:00
-
|
Δόξα Δράμας
Σπάρτη
|
|
|
17:00
-
|
Εργοτέλης
Αιγινιακός
|
|
|
17:00
-
|
Χανιά
Απόλλων Λάρισας
|
|
|
17:00
-
|
Βέροια
ΟΦΗ
|
|
|
17:00
-
|
Τηλυκράτης
Απόλλων Παραλιμνίου
|
|
|
17:00
-
|
ΑΕ Καραϊσκάκης
Απόλλων Πόντου
|
|
|
17:00
-
|
Αήττητος Σπάτων
Αστέρας Αμαλιάδας Πανοπ.
|
|
|
17:00
-
|
Πρίστινα
Ντρίτα
|
|
|
17:00
-
|
Κουμπράτ
Μπενκόβσκι Μπιάλα
|
|
|
17:00
-
|
Ηρόδοτος
Εθνικός Πειραιώς
|
|
|
17:00
1366
|
Βιτόρια Μπαΐα
Σεάρα
|
|
|
17:00
1368
|
Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα
|
|
|
17:00
1369
|
Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας
|
|
|
17:00
1370
|
Καμπιντέλι
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1371
|
Βαλμιέρα
Λιεπάγια
|
|
|
17:00
1373
|
Νουμάνθια
Οσασούνα
|
|
|
17:00
1374
|
Βέρες Ρίβνε
Μαριούπολ
|
|
|
17:00
1375
|
Βόρσκλα Πολτάβα
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
|
|
17:00
2333
|
Σαλιούτ Μπελγκορόντ
Ριαζάν
|
|
|
17:00
2335
|
Στρογκίνο
Καλούγκα
|
|
|
17:00
2497
|
Βολουντάρι
Μποτοσάνι
|
|
|
17:00
2503
|
Αραμέισκα Συριάνσκα
Τιμ TG FF
|
|
|
17:00
2504
|
Συριάνσκα
Ουμέα
|
|
|
17:00
2505
|
Βαστέρας ΦΚ
Ασιρίσκα ΦΦ
|
|
|
17:00
2506
|
Κάρλσουντ
Νίκοπινγκς Βις
|
|
|
17:00
2512
|
Χουσκβάρνα
Καρλσκρόνα
|
|
|
17:00
2546
|
Μιόλνερ
Χόνεφος
|
|
|
17:00
2596
|
Γκριφ Βεϊχερόβο
Κλούκσμπορκ
|
|
|
17:00
2597
|
Ολίμπια Ελμπλάκ
Γκαρπάρνια Κρακοβίας
|
|
|
17:00
2629
|
Άφιπς FC
Ντρούζμπα Μαϊκόπ
|
|
|
17:00
2630
|
Μπιαλόγκ
Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ
|
|
|
17:00
2657
|
Ναφτάν
Μπαρανοβίτσι
|
|
|
17:00
2658
|
Σλόνιμ
Λοκομοτίβ Γκόμελ
|
|
|
17:00
2659
|
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
Λίντα
|
|
|
17:15
-
|
Πομπέντα
Ρένοβα
|
|
|
17:15
-
|
Σκούπι
Βαρντάρ
|
|
|
17:15
-
|
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
Σίλεκς Κράτοβο
|
|
|
17:15
-
|
Σκεντίγια
Πέλιστερ
|
|
|
17:15
-
|
Ραμποτνίσκι
ΦΚ Σκόπια
|
|
|
17:15
1376
|
Νντεπρ Μογκίλεβ
ΦΚ Μινσκ
|
|
|
17:15
1377
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Εσπανιόλ
|
|
|
17:30
-
|
Μαζέμπε
Βίτα Κλαμπ
|
|
|
17:30
1378
|
Λασκ Λίντσερ
Βολφσμπέργκερ
|
|
|
17:30
1379
|
Σάλτσμπουργκ
Μάτερσμπουργκ
|
|
|
17:30
1380
|
Ραπίντ Βιέννης
Αλτάχ
|
|
|
17:30
1381
|
Στουρμ Γκρατς
Αντμίρα Βάκερ
|
|
|
17:30
1382
|
Σεντ Πόλτεν
Αούστρια Βιέννης
|
|
|
17:30
1383
|
Πάρτικ Θιστλ
Λίβινγκστον
|
|
|
17:30
2456
|
Αντμίρα Β'
Βίνερ Σπόρτκλουμπ
|
|
|
17:30
2507
|
Ακρόπολις
Σκελέφτεα
|
|
|
17:30
2537
|
Λουντογκόρετς
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
|
|
17:45
2844
|
Ντε Γκράαφτσαπ
Άλμερε Σίτι
|
|
|
17:50
1384
|
Ντομζάλε
Κρσκο
|
|
|
18:00
-
|
Ράντινκ Μπιτζελίνα
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
|
|
18:00
-
|
Ζρίνσκι Μόσταρ
Κρούπα
|
|
|
18:00
-
|
Μπεκεσάμπα
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
|
|
18:00
-
|
Σεγκλέντι
Ντόρογκι
|
|
|
18:00
-
|
Τσακβάρι
Σοροκσάρ
|
|
|
18:00
-
|
Κισβάρντα
Ζέγκεντ
|
|
|
18:00
-
|
Σιόφοκ
Καζινσμπαρισίκα
|
|
|
18:00
-
|
Ντουνακανιάρ
Μπουνταόρσι
|
|
|
18:00
-
|
Ιφεάνι Ούμπαχ
Νάιτζερ Τορνέιντος
|
|
|
18:00
-
|
Λόμπι Στάρς
Ενούγκου Ρέϊντζερς
|
|
|
18:00
-
|
Νασαράουα Γιουν.
Κανό Πίλαρς
|
|
|
18:00
-
|
Γκιόρι Έτο
Σοπρόνι
|
|
|
18:00
-
|
Μοσονμαγιάροβαρ
Γκίρμοτ
|
|
|
18:00
-
|
Ζολνόκι Μαβ
Μπουνταφόκι
|
|
|
18:00
-
|
Κατσίνα Γιουνάιτεντ
Σανσάιν Σταρς
|
|
|
18:00
-
|
Κβάρα Γιουνάιτεντ
ΜΦΜ ΦΚ
|
|
|
18:00
-
|
Ρίβερς Γιουνάιτεντ
Πλατό Γιουνάιτεντ
|
|
|
18:00
-
|
Βίκι Τούριστς
Γιόμπε Σταρς
|
|
|
18:00
-
|
Μπότεβ Λούκοβιτ
Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ
|
|
|
18:00
-
|
Καριάνα Έρντεν
Γιάντρα Πόλσκι Τράμπες
|
|
|
18:00
-
|
Πάρβα Ατόμνα
Σπάρτακ Πλέβεν
|
|
|
18:00
-
|
Τριάβνα
Παβλικένι
|
|
|
18:00
-
|
Βίχαρ Σλαβγιανόβο
Ακαντέμικ Σβίστοβ
|
|
|
18:00
-
|
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
Λέφσκι 2007
|
|
|
18:00
-
|
Λέφσκι Κάρλοβο
Ατλέτικ Κουκλέν
|
|
|
18:00
-
|
Ραντνίτσκι 1923
Προλετέρ Νόβι Σαντ
|
|
|
18:00
-
|
Μπάτσκα Τόπολα
Σλόμποντα Ούζιτσε
|
|
|
18:00
-
|
Μπντιν Βίντιν
Μιζίγια 2005
|
|
|
18:00
-
|
Σεβλιέβο
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
|
|
18:00
-
|
Τούντζα 2006 Γιαγκόντα
Ροζόβα Ντολίνα
|
|
|
18:00
-
|
Μεντεάμα
Αντουάνα Σταρς
|
|
|
18:00
-
|
Τσκ Πιβάρα
Μέταλακ
|
|
|
18:00
1385
|
Πούσζκα Νιεπολομίσε
Γκόρνικ Λέτζνα
|
|
|
18:00
1386
|
Άντρια Ανκάραν
Τσέλιε
|
|
|
18:00
1413
|
Ταμπόφ
Άμκαρ
|
|
|
18:00
2513
|
Λιουνγκσκίλε
Όντεβολντ
|
|
|
18:00
2598
|
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ
Γκβάρντια Κοζάλιν
|
|
|
18:00
2617
|
Ρουστάβι
Τσικχούρα Σακίρ
|
|
|
18:00
2660
|
Ντιναμό Ότο
Σφίντουλ Γκεόργκε
|
|
|
18:00
2661
|
Μπάλτι
Σπεράντα
|
|
|
18:00
2669
|
Εσκιλστούνα Γ. (Γ)
Βάξιο (Γ)
|
|
|
18:15
1367
|
Μπράκλι Τάουν
Μπρόμλεϊ
|
|
|
18:30
-
|
Ιγκάλο
Λόβτσεν
|
|
|
18:30
-
|
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε
Ότραντ Ολίμπικ
|
|
|
18:30
-
|
Μόρναρ Μπαρ
Μπεράνε
|
|
|
18:30
-
|
Τσελίκ Νίκσιτς
Γιεζέρο
|
|
|
18:30
-
|
Τσετίνιε
ΦΚ Ποντγκόριτσα
|
|
|
18:30
-
|
Ιμπάρ
Μποκέλι
|
|
|
18:30
1396
|
Μάλμε
Χάκεν
|
|
|
18:30
1397
|
Χέλσινγκμποργκ
Έργκριτε
|
|
|
18:30
2599
|
Νάρπες Κραφτ
Σεϊναγιόεν Β'
|
|
|
18:30
2600
|
TPV Τάμπερε
JP Πιεταρσάρι
|
|
|
18:30
2601
|
Χόνκα Ακατέμια
Χέλσινγκφορς 2
|
|
|
18:30
2602
|
Πάλο Κέρχο 37
ΤΠ 47
|
|
|
18:30
2615
|
Μίκι Μικέλι
Νουρμγιάρβεν
|
|
|
18:30
2616
|
Πέπο Λαπενράντα
Κέσκι Ουσίμα
|
|
|
18:30
2662
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
ΗΝΚ Γκόριτσα
|
|
|
19:00
-
|
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
|
|
19:00
-
|
Αρμαβίρ
ΣΚΑ Ροστόφ
|
|
|
19:00
-
|
Πριμέιρο Ντε Μάιο
Πριμέιρο Ντε Αγκόστο
|
|
|
19:00
1398
|
Κλαμπ Μπριζ
Γάνδη
|
|
|
19:00
1399
|
Σαρλερουά
Σταντάρ Λιέγης
|
|
|
19:00
1400
|
Άντερλεχτ
Γκενκ
|
|
|
19:00
1401
|
Κιέβο
Μπενεβέντο
|
|
|
19:00
1402
|
Μίλαν
Φιορεντίνα
|
|
|
19:00
1403
|
Κάλιαρι
Αταλάντα
|
|
|
19:00
1405
|
ΣΠΑΛ
Σαμπντόρια
|
|
|
19:00
1406
|
Νάπολι
Κροτόνε
|
|
|
19:00
1407
|
Ουντινέζε
Μπολόνια
|
|
|
19:00
1408
|
Γκόρνικ Ζάμπρζε
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
|
19:00
1409
|
Γιαγκελόνια
Βίσλα Πλοκ
|
|
|
19:00
1410
|
Κορόνα Κίελτσε
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
|
|
19:00
1411
|
Λεχ Πόζναν
Λέγκια Βαρσοβίας
|
|
|
19:00
1414
|
Αλκορκόν
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
|
|
19:00
1415
|
Ρεάλ Σαραγόσα
Αλμπαθέτε
|
|
|
19:00
2342
|
Τσάικα
Λετζιόν Μαχάτσκαλα
|
|
|
19:00
2626
|
Χοντ
Βίνταρ
|
|
|
19:00
2628
|
Αρμαβίρ
ΣΚΑ Ροστόφ
|
|
|
19:15
1365
|
Τορπέντο Μινσκ
Σμολέβιτσι
|
|
|
19:15
1416
|
Άβες
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
|
|
19:30
1417
|
Ατλέτικο Μαδρίτης
Εϊμπάρ
|
|
|
19:30
2463
|
Ποπαγιάν
Ντεπόρτες Περέιρα
|
|
|
19:30
2639
|
Ρεάλ Μούρθια
Έλτσε
|
|
|
19:30
2642
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
Βιγιαρεάλ Β'
|
|
|
20:00
-
|
Ζαλαεγκερζέγκ
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
|
|
20:00
1418
|
Ελ Νασιονάλ
Λίγκα Ντε Κίτο
|
|
|
20:00
2457
|
Αζαξιό
Χάβρη
|
|
|
20:00
2538
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
|
|
|
20:00
2539
|
Βερέγια
Λέφσκι Σόφιας
|
|
|
20:00
2618
|
Ντίλα Γκόρι
Ιμπέρια 1999
|
|
|
20:00
2644
|
Μέριδα
Κορούξο
|
|
|
20:15
1428
|
Ντανούμπιο
Σέρο
|
|
|
20:15
2605
|
Ιταλία U17
Ολλανδία U17
|
|
|
20:35
1419
|
Μπράουν ντε Αντρόγκε
Σαρμιέντο Χουνίν
|
|
|
20:45
1121
|
Πολιτέχνικα Ιάσι
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
|
|
20:45
1420
|
Κλουζ
Βιτορούλ Κονστάντσα
|
|
|
20:45
1421
|
Στεάουα Βουκουρεστίου
Άστρα Γκιούργκιου
|
|
|
21:00
-
|
Αλιάνσα Ατλέτικο
Λος Καϊμάνες
|
|
|
21:00
-
|
Χουάν Άουριτς
Ατλέτικο Γκράου
|
|
|
21:00
-
|
Βίλα Τερέζα
Τακουάρεμπο
|
|
|
21:00
1412
|
Ανζί Μαχάτσκαλα
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
|
|
|
21:00
1423
|
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
Χάποελ Χάιφα
|
|
|
21:00
1424
|
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
Μακάμπι Τελ Αβίβ
|
|
|
21:00
1425
|
Χάποελ Μπερ Σεβά
Χάποελ Χαντέρα
|
|
|
21:00
1426
|
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
|
|
|
21:00
1427
|
Κόρδοβα
Αλμερία
|
|
|
21:00
1429
|
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
21:00
2641
|
Εξτρεμαδούρα
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ
|
|
|
21:30
-
|
Γιουβέντους (Γ)
Μπρέσια (Γ)
|
|
|
21:30
1422
|
Ιπιράνγκα RS
Τομπένσε
|
|
|
21:30
1430
|
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
UΤC Καχαμάρκα
|
|
|
21:30
2388
|
Βιτερμπέσε
Πίζα
|
|
|
21:30
2389
|
Πιατσέντζα
Σαμπενεντετέσε
|
|
|
21:30
2390
|
Κοζέντσα
Τραπάνι
|
|
|
21:30
2391
|
Γιούβε Στάμπια
Ρετζιάνα
|
|
|
21:30
2392
|
Φεραλπισάλο
Αλεσάντρια
|
|
|
21:45
1431
|
Λάτσιο
Ίντερ
|
|
|
21:45
1432
|
Σασσουόλο
Ρόμα
|
|
|
21:45
1433
|
Μπαρτσελόνα
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
22:00
-
|
Γκουαμπίρα Μοντέρο
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
|
|
|
22:00
-
|
Σαντιάγκο Μόρνινγκ
Κοκουίμπο Ουνίδο
|
|
|
22:00
-
|
Γουαϊρένα
Ντεπορτίβο Κααγκουάζου
|
|
|
22:00
-
|
ΡΙ 3 Κοράλες
Οβετένσε
|
|
|
22:00
-
|
Σπορτίβο Ιτένο
Ρίβερ Πλέιτ Ασουνσιόν
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπορτίβο Λιμπερασιόν
Χενεράλ Καμπαγέρο
|
|
|
22:00
1271
|
Τούπι
Λουβερντένσε
|
|
|
22:00
1434
|
Αμέρικα Μινέιρο
Μποταφόγκο
|
|
|
22:00
1435
|
Παρανά
Γκρέμιο
|
|
|
22:00
1436
|
Σάο Πάουλο
Σάντος
|
|
|
22:00
1437
|
Σπορτ Ρεσίφε
Κορίνθιανς
|
|
|
22:00
1438
|
Μποταφόγκο SP
Τζόινβιλ
|
|
|
22:00
1439
|
Αντοφαγκάστα
Έβερτον Ντε Βίνα
|
|
|
22:30
-
|
Ντεπόρτες Λα Σερένα
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
|
|
|
22:30
-
|
CDS Σάντα Ρίτα
Ρούνα
|
|
|
22:30
-
|
2 Ντε Μάγιο
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
|
|
23:00
-
|
Νουμπλένσε
Κομπρελόα
|
|
|
23:00
-
|
Ρούμπιο Νίου
Φουλγκένθιο Γιέγκρος
|
|
|
23:00
-
|
Σπορτ Λορέτο
Ντεπορτίβο Κουπσόλ
|
|
|
23:00
-
|
Αλφρέντο Σαλίνας
Λος Τσάνκας
|
|
|
23:00
1440
|
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
Αγκροπεκουάριο
|
|
|
23:00
1441
|
Γκλόμπο
Ατλέτικο Ακρεάνο
|
|
|
23:00
1442
|
Σικάγο Φάιαρ
Ντιναμό Χιούστον
|
|
|
23:00
1534
|
Αλ Αχλί Κάιρο
Αλ Μασρί
|
|
|
23:00
2458
|
Μπολιβάρ
Δε Στρόνγκεστ
|
|
|
23:00
2674
|
Ιορδανία
Κύπρος
|
|
|
23:30
-
|
Ντεπορτίβο Ιαλγκάγιοκ
Σιενσιάνο
|
|
|
23:30
-
|
Ουνιόν Ουαράλ
Σπορτ Βικτόρια
|
|
|
23:30
2464
|
Ατλέτικο Κάλι
Ντεπ. Κουκούτα
|
|
|
23:45
-
|
Σεράτο Πακασμάγιο
Κάρλος Μανούτσι
|
|
|
00:00
1443
|
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
Μελγκάρ
|
|
|
00:00
2667
|
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
Σάντα Τέκλα
|
|
|
00:15
2536
|
Σαν Χοσέ Ορούρο
Χόρχε Βίλστερμαν
|
|
|
00:30
1445
|
Ουν. Κονσεπσιόν
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
|
|
00:30
2535
|
Ολίμπια Ασουνσιόν
3 Ντε Φεμπρέρο
|
|
|
01:00
1444
|
Πενιαρόλ
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
01:00
1446
|
Φλουμινένσε
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
01:00
1497
|
Ρέμο
Κονφιάνσα
|
|
|
01:00
2533
|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
Ερεντιάνο
|
|
|
01:00
2620
|
Μαχρίμπ Τετουάν
Χασάνια Αγκανίρ
|
|
|
01:00
2621
|
Ντίφα Χασάνι
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
|
|
01:00
2622
|
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
|
|
|
01:00
2623
|
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
|
|
|
01:00
2624
|
Ραπίντε Ουέμ Ζεμ
Φους Ραμπάτ
|
|
|
01:00
2625
|
Κρα Ντε Χοσέιμα
Ιτιχάντ Τάνγκερ
|
|
|
01:00
2655
|
Μπερκάνε
Κασμ Μαρακές
|
|
|
01:10
2610
|
Μπελγράνο
Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε
|
|
|
01:15
1448
|
Τολίμα
Όνσε Κάλντας
|
|
|
02:00
1449
|
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
|
|
|
03:00
1450
|
Κούρικο Ουνίδο
Ουατσιπάτο
|
|
|
03:00
2545
|
Τολούκα
Σάντος Λαγκούνα
|
|
|
03:30
1451
|
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
|
|
04:00
2673
|
Κουμπάν Ιμπέριαλ
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
|
|